Znalezione przepisy: 19
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Według dania
Przepisy na śniadaniaPrzepisy na obiad i lunchPrzepisy na sałatkiZupyZdrowe deseryPrzekąskiKoktajle i napojeŚwięta i Boże Narodzenie
według składnika
CukiniaKurczakWołowinaTuńczykAwokadoMasło orzechoweNasiona chiaKokosOwiesBatatDyniaRyżKomosa ryżowaŁosośTofuKuskusJajkoWarzywa
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Zdrowe przepisy z tuńczykiem na lunch i obiad

Zdrowe przepisy z tuńczykiem na lunch i obiad

Zdrowe przepisy na lunch i obiad z tuńczykiem są dla wszystkich, którzy chcą spożywać zdrowe i zbilansowane pod względem odżywczym posiłki. Spożycie ryb jest niskie w naszej szerokości geograficznej, chociaż powinniśmy jeść ryby, co najmniej dwa razy w tygodniu. Odkryj urok ryby i wypróbuj moje przepisy fit z tuńczykiem na lunch lub obiad.

Jeśli chodzi o tuńczyka lub inne ryby jest ważnym, aby były dzikie, świeże i dobrze przygotowane. Tuńczyk jest naprawdę wartościowy, ponieważ jest bogaty w wapń, fosfor, białka i kwasy tłuszczowe omega-3. W tym samym czasie ma niską zawartość kaloryczną, więc możesz go używać do przygotowania różnych posiłków dietetycznych bogatych w białko.

Na lunch lub obiad możesz przygotować proste przepisy z tuńczykiem takie jak zdrowe placuszki z tuńczyka, risotto gryczane z tuńczykiem i serem feta, sałatkę warzywno-makaronową. Oba, lunch i obiad należą do posiłków głównych naszego dnia i nie powinieneś ich omijać, nawet, jeśli nie masz zbyt wiele czasu. Moje proste i szybkie przepisy są idealne w takich sytuacjach! Są łatwe w przygotowaniu, ale co najważniejsze smaczne i zdrowe.

Znaleziono 19 przepisów w kategoriach: Przepisy na obiad i lunch, Tuńczyk
Znaleziono 19 przepisów w kategoriach: Przepisy na obiad i lunch, Tuńczyk
Pokaż wszystkie przepisy
Pull down to refresh
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.()
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Pokaż wszystkie przepisy