Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Nisko-tłuszczowe przepisy z płatkami owsianymi

Nisko-tłuszczowe przepisy z płatkami owsianymi

Dzięki ich składnikom odżywczym i wyższej zawartości błonnika, płatki owsiane są ulubioną częścią różnych diet. Niska zawartość tłuszczu (7%) jest jedną z ich zalet, co czyni je dobrym składnikiem na nisko-tłuszczowe przepisy.

Możemy użyć płatków, aby stworzyć wiele smacznych, nisko-tłuszczowych przepisów na śniadanie, ciasta, ciasteczka, ale też posiłki główne i obiady. Warto również wspomnieć o moich ulubionych kulkach z tuńczyka lub puddingu z płatkami owsianymi, który nie wymaga pieczenia.

Jestem pewna, że już wiesz, że spożywanie płatków owsianych jest też świetnym nawykiem pomagającym w utracie wagi. Płatki owsiane nie tylko świetnie smakują i sycą Cię, ale energia jest również uwalniana do organizmu stopniowo, więc utrzymują one nawet poziom cukru we krwi i powstrzymają Cię od przejadania się przez cały dzień. Ten świetny składnik pomoże Ci też zwiększyć Twój metabolizm.

Jak mogę Cię przekonać? W takim razie wypróbuj moje proste, nisko-tłuszczowe przepisy z płatkami owsianymi i smakuj się nimi już dziś!

Znaleziono 20 przepisów w kategoriach: Niskotłuszczowe, Owies
Znaleziono 20 przepisów w kategoriach: Niskotłuszczowe, Owies
Pokaż wszystkie przepisy
Pull down to refresh
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.()
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Pokaż wszystkie przepisy