Znalezione przepisy: 21
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Według dania
Przepisy na śniadaniaPrzepisy na obiad i lunchPrzepisy na sałatkiZupyZdrowe deseryPrzekąskiSmoothies i napojeŚwięta i Boże Narodzenie
Alergeny
BezglutenoweBez-mleczneNiezawierające jajekBez dodatku orzechówNietolerancja histaminy
według składnika
CukiniaKurczakWołowinaTuńczykAwokadoMasło orzechoweNasiona chiaKokosOwiesBatatDyniaRyżKomosa ryżowaŁosośTofuKuskusJajkoWarzywa
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Bezglutenowe przepisy z tuńczykiem

Bezglutenowe przepisy z tuńczykiem

Gluten jest białkiem występującym głównie w ziarnach. Jego najczęstszym źródłem jest pszenica, ale możemy go również znaleźć w życie i jęczmieniu. Alergie pokarmowe, celiakia lub nietolerancja glutenu pojawiają się w dzisiejszych czasach coraz częściej i wciąż rośnie liczba osób, które muszą wykluczyć gluten z diety. Problem tkwi w tym, że bezglutenowa dieta jest często zbyt bogata w węglowodany natomiast zawartość tłuszczu i białka pozostaje w tyle. Ale jeśli chcesz utrzymywać Twoje ciało w zdrowej kondycji, nie zapominaj o zbilansowanym spożyciu wszystkich mikroelementów i makroelementów, niezbędnych dla Twojego organizmu. A te zdrowe bezglutenowe przepisy z tuńczykiem pomogą Ci ożywić Twoją codzienną dietę.

Ryba, włączając tuńczyka jest dobrym źródłem kwasów tłuszczowych i białka. Pod względem odżywczym tuńczyk jest bardzo zdrowym składnikiem. Jego zawartość białka jest bardzo wysoka i zawiera w dużej ilości zdrowe kwasy tłuszczowe omega 3. Bezglutenowe przepisy z tuńczykiem są odpowiednie dla wszystkich, którzy dobrowolnie lub mimowolnie zdecydowali się zmniejszyć lub wykluczyć gluten z diety. Moje bezglutenowe przepisy z tuńczykiem zaoferują Ci znaczącą zawartość składników odżywczych, co jest ważne dla zdrowej diety. A co w tym wszystkim najlepsze? W tych przepisach nie będziesz potrzebował ani jednego grama mąki.

Znaleziono 21 przepisów w kategoriach: Bezglutenowe, Tuńczyk
Znaleziono 21 przepisów w kategoriach: Bezglutenowe, Tuńczyk
Pokaż wszystkie przepisy
Pull down to refresh
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.()
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Pokaż wszystkie przepisy