Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Bez-mleczne przepisy z płatków owsianych

Bez-mleczne przepisy z płatków owsianych

Laktoza jest cukrem, który naturalnie występuje w mleku krowim. Ostatnio procent ludzi chorujących na nietolerancję laktozy nadal się powiększa i tacy ludzie muszą unikać mleka i nabiału z daleka. Jest to spowodowane tym, że ich ciała nie produkują enzymu nazywanego laktozą, który jest odpowiedzialny za trawienie laktozy. Nietolerancji laktozy towarzyszy wiele nieprzyjemnych objawów i chociaż obecnie istnieją leki, unikanie mleka jest nadal najbezpieczniejszym rozwiązaniem. Jednym ze sposobów na to jak zamienić mleko w Twojej diecie i zdrowych przepisach, jest użycie mleka pochodzenia roślinnego. Mleko ryżowe, kokosowe czy migdałowe z pewnością zadowolą każdego miłośnika mleka.

W wielu zdrowych, bezbiałkowych przepisach z płatkami owsianymi znajdziesz zdrowe wersje ulubionych przysmaków. Przepisy, które nie zawierają nawet jednej kropli mleka z pewnością ucieszą osoby cierpiące na alergie na mleko i produkty mleczne. Te zdrowe przepisy z płatkami owsianymi mają wyższą zawartość błonnika promującego Twoje trawienie, co zainteresuje wszystkich, którzy muszą unikać mleka i laktozy, a ich układ trawienny ma generalnie problemy z przetwarzaniem żywności. Każdy może spróbować tych zdrowych, bez-mlecznych przepisów z płatkami owsianymi. Ich przygotowanie jest szybkie i każdy początkujący w kuchni będzie w stanie coś z nich przygotować.

Znaleziono 21 przepisów w kategoriach: Bez-mleczne, Owies
Znaleziono 21 przepisów w kategoriach: Bez-mleczne, Owies
Pokaż wszystkie przepisy
Pull down to refresh
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.()
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Pokaż wszystkie przepisy