Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Zdrowe, bez-cukrowe przepisy z płatkami owsianymi

Zdrowe, bez-cukrowe przepisy z płatkami owsianymi

Płatki owsiane są ulubionym składnikiem nie tylko w przepisach na śniadanie, ale możesz też użyć ich w zdrowych, bez-cukrowych przepisach z płatkami owsianymi. W wielu przypadkach możemy zastąpić mąkę pszenną płatkami owsianymi i cieszyć się w ten sposób naszymi ulubionymi potrawami w zdrowszej i lepszej pod względem odżywczym wersji.

Wśród tych przepisów bez cukru z płatkami owsianymi, znajdziesz smaczne ciasta, desery, przekąski i interesujące przepisy. Posiłki są całkiem sycące, nie wypełnią Cię tylko pustymi kaloriami. Niedrogie składniki, łatwe przygotowanie i wysoka zawartość błonnika i białek sprawiają, że te przepisy bez cukru z płatkami owsianymi są naprawdę wyjątkowe. Aby osłodzić te desery z płatkami owsianymi i śniadania, zazwyczaj używam owoców, daktyli, proszku białkowego, stewii lub ksylitolu. Zatem możesz się nimi smakować całkowicie bez winy.

Jak można zauważyć, do moich receptur owsianych często dodaję różne świeże owoce, nasiona chia, masło orzechowe, białko w proszku, mus jabłkowy lub jogurt. Płatki owsiane mogą być użyte albo w postaci zmielonej, albo możemy zmiksować je z mąką, lub użyć ich w przepisach w oryginalnej formie. Zainspiruj się moimi smacznymi połączeniami i wypróbuj te zdrowe, bez-cukrowe przepisy fit z płatkami owsianymi.

Znaleziono 22 przepisy w kategoriach: Bez cukru, Owies
Znaleziono 22 przepisy w kategoriach: Bez cukru, Owies
Pokaż wszystkie przepisy
Pull down to refresh
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.()
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Pokaż wszystkie przepisy