Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Wysokobiałkowe przepisy z kokosem

Wysokobiałkowe przepisy z kokosem

Kokos jest jednym z najbardziej ulubionych, egotycznych rodzajów owoców. Olej kokosowy i woda stały się również popularne i nie możemy zapomnieć o przyjemnym smaku suszonego kokosu, który jest składnikiem wielu słodkich przysmaków, którymi lubimy się rozpieszczać. Przepisy z kokosem mogą zostać także przygotowane w zdrowej wersji fitness, podczas kiedy wzbogacamy je wyższą zawartością białka, które będzie doceniane zwłaszcza przez osoby, które stają wobec zwiększonej aktywności fizycznej w pracy lub w czasie wolnym.

Kokos jest przydatny nie tylko w przepisach, ale też podczas Twojej nauki do egzaminów. Jego konsumpcja pomaga zwiększyć Twoją koncentrację i odżywić mózg. Z żywieniowego punktu widzenia, kokos jest również korzystny, gdy jesteś na diecie, ponieważ nie jest bogaty w nasycone kwasy tłuszczowe lub proste węglowodany. Dlatego też, jeżeli chcesz wypróbować coś nowego i znaleźć sensowny zamiennik dla zwyczajnych deserów, moje wysokobiałkowe przepisy fitness z kokosem są stworzone dla Ciebie! Są smaczne i zbilansowane pod względem odżywczym i zapewnią Twojemu ciału doskonałe odżywianie po treningu lub ciężkiej pracy. Wypróbuj moje ciasta kokosowe fitness, desery, sernik lub kulki proteinowe niewymagające pieczenia.

Znaleziono 21 przepisów w kategoriach: Wysokoproteinowe, Kokos
Znaleziono 21 przepisów w kategoriach: Wysokoproteinowe, Kokos
Pokaż wszystkie przepisy
Pull down to refresh
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.()
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Pokaż wszystkie przepisy