Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Przepisy na zdrowe przekąski nisko-tłuszczowe

Przepisy na zdrowe przekąski nisko-tłuszczowe

Lekkomyślne spożywanie przekąsek przez cały dzień może łatwo doprowadzić do niepożądanego przyrostu masy ciała. Tak, więc, jeśli jesteś głodny pomiędzy posiłkami lub masz ochotę na coś małego, powinieneś pomyśleć o tym, po co zamierzasz sięgnąć. Idealna przekąska powinna być zdrowa i fit. Jeśli starasz się stracić na wadze, Twoje przekąski najlepiej powinny mieć niską zawartość kalorii i tłuszczu. Dlatego też przygotowałam dla Ciebie przepisy na zdrowe i nisko-tłuszczowe przekąski, więc nie będziesz musiał niczego żałować po ich przegryzaniu.

Te zdrowe, nisko-tłuszczowe przekąski składają się głównie z cennych składników, takich jak płatki owsiane, banany, białko w proszku, daktyle, jogurt naturalny, twaróg, ciecierzyca i jabłka. Używając ich razem z innymi składnikami możesz w prosty sposób zrobić smaczne kombinacje nisko-tłuszczowych posiłków, które nadają się na szybką i sycącą przekąskę w ciągu dnia. Wiele z tych przepisów to idealna przekąska przed lub po treningu.

Znaleziono 21 przepisów w kategoriach: Niskotłuszczowe, Przekąski
Znaleziono 21 przepisów w kategoriach: Niskotłuszczowe, Przekąski
Pokaż wszystkie przepisy
Pull down to refresh
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.()
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Pokaż wszystkie przepisy