Znalezione przepisy: 21
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Przepisy na desery ze sproszkowanym białkiem

Przepisy na desery ze sproszkowanym białkiem

Przepisy na desery ze sproszkowanym białkiem są prostym i szybkim sposobem na zdrowe słodycze. Czy znasz sproszkowane białko tylko, jako składnik koktajli białkowych? Zaufaj mi, może on być używany w bardziej oryginalny i smaczniejszy sposób. Co więcej, możesz też użyć go, jako zamiennik mąki w przepisach bezglutenowych. Proszek białkowy jest pełen białek i zawiera jednocześnie minimalną ilość węglowodanów i tłuszczów. Opracowałam te smaczne przepisy fitness z użyciem białka w proszku, którymi możesz się smakować bez winy, również podczas odchudzania lub budowania masy mięśniowej.

Znajdziesz tu przepisy na smaczne ciasta, desery, batony, słodycze, serniki i torty urodzinowe z użyciem proszku białkowego. Delektuj się zdrową wersją lodów z proszkiem białkowym, sernikiem jogurtowym lub ciastem orkiszowo-bananowym z białkiem w proszku. Możesz cieszyć się z przepisów na słodycze z białkiem w proszku w postaci deserów po lunchu, przekąski po treningu siłowym, w celu uzupełnienia spożycia białka. Zrobisz je szybko, ponieważ są proste w przygotowaniu. Wypróbuj moje ** desery i ciasta fitness**, które polubisz, nawet, jeśli nie jesteś kulturystą lub dziewczyną fitness w bikini.

Znaleziono 21 przepisów w kategoriach: Odżywka białkowa, Zdrowe desery
Znaleziono 21 przepisów w kategoriach: Odżywka białkowa, Zdrowe desery
Pokaż wszystkie przepisy
Pull down to refresh
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.()
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Pokaż wszystkie przepisy