Znalezione przepisy: 18
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Według dania
Przepisy na śniadaniaPrzepisy na obiad i lunchPrzepisy na sałatkiZupyZdrowe deseryPrzekąskiSmoothies i napojeŚwięta i Boże Narodzenie
Alergeny
BezglutenoweBez-mleczneNiezawierające jajekBez dodatku orzechówNietolerancja histaminy
według składnika
CukiniaTuńczykKurczakAwokadoMasło orzechoweKokosNasiona chiaBatatWołowinaOwiesDyniaKuskusRyżTofuKomosa ryżowaŁosośJajkoWarzywa
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Nisko-tłuszczowe przepisy z tuńczykiem

Nisko-tłuszczowe przepisy z tuńczykiem

Tuńczyk należy do najbardziej popularnych gatunków ryb występujących na rynku. Jest bogatym źródło białek, które pomagają utrzymać mięśnie w zdrowym stanie. Ponadto zawiera tylko niewielką ilość procentową węglowodanów i tłuszczy, co czyni go świetnym kandydatem na przygotowywanie przepisów nisko-tłuszczowych.

Nie tylko fani zdrowego stylu życia dołączają do listy ich menuprzepisy na posiłki nisko-tłuszczowe z tuńczykiem, ale też osoby, które nie mogą spożywać węglowodanów i tłuszczy w większej ilości z uwagi na ich kondycję zdrowotną, z przyczyny, której muszą zmniejszyć jego spożycie. Mimo że tłuszcze są mile widziane w naszej diecie, szczególnie dzięki ich korzyściom i faktowi, że witaminy rozpuszczają się w tłuszczach, bez których nie mogliśmy ich wchłonąć, to ich zwiększona konsumpcja może prowadzić do chorób sercowo-naczyniowych lub układu trawiennego i oczywiście do przybierania na wadze. Dlatego też powinieneś włączyć nisko-tłuszczowe przepisy do Twojego menu przynajmniej raz na jakiś czas i tuńczyk jest świetnym wyborem, na którym zawsze możesz polegać. Przepisy, które tutaj znajdziesz zawierają zrównoważoną kombinację smaków i są doskonałym źródłem białek, minerałów i zdrowych kwasów tłuszczowych.

Znaleziono 18 przepisów w kategoriach:
Niskotłuszczowe
Tuńczyk
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.