Znalezione przepisy: 18
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Według dania
Przepisy na śniadaniaPrzepisy na obiad i lunchPrzepisy na sałatkiZupyZdrowe deseryPrzekąskiSmoothies i napojeŚwięta i Boże Narodzenie
według składnika
CukiniaTuńczykKurczakAwokadoMasło orzechoweKokosNasiona chiaBatatWołowinaOwiesDyniaKuskusRyżTofuKomosa ryżowaŁosośJajkoWarzywa
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Wysokobiałkowe przepisy z cukinią

Wysokobiałkowe przepisy z cukinią

Inspiracja na zdrowe przepisy z cukinią nigdy się nie kończy, i dlatego prezentuję Ci kolekcję moich najlepszych przepisów fitness z cukinią o wysokiej zawartości białka.

Największą zaletą cukinii jest jej wszechstronność-może być użyta w obu, słodkich i pikantnych posiłkach, starta lub pokrojona w kostkę; możemy również zrobić ciasto do pizzy używając cukinii lub nawet niskokaloryczne "zoodles" uzupełnione smacznym sosem i mięsem. Te przepisy fitness z cukinią mają wysoką zawartość białka i w wielu przypadkach zawierają ** niską liczbę węglowodanów, tłuszczu i energii całkowitej**. Dlatego też są odpowiednie w różnych dietach redukcyjnych. Między innymi znajdziesz tutaj przepisy na babeczki z cukinii, pizzę z cukinii oraz chleb z cukinii i ciasta.

Te smaczne, codzienne posiłki z cukinii można smakować bez poczucia winy. Wysoka zawartość białka w tych posiłkach jest zapewniona dzięki składnikom takim jak jaja, mięso, ryby, ser, białko w proszku, twarożek, rośliny strączkowe lub tofu. Co więcej, jestem pewna, że każdy początkujący w kuchni będzie w stanie poradzić sobie z tymi prostymi przepisami z cukinii.

Znaleziono 18 przepisów w kategoriach:
Wysokoproteinowe
Cukinia
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.