Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Zdrowe, bezglutenowe przepisy na Boże Narodzenie i święta

Zdrowe, bezglutenowe przepisy na Boże Narodzenie i święta

Święta i Boże Narodzenie nie jest łatwe dla ludzi z celiakią. Jest wiele pyszności, którymi nie mogą się cieszyć, ponieważ przeważająca większość deserów świątecznych zawiera mąkę, a tym samym gluten. Bez względu na to czy masz celiakię lub po prostu próbujesz unikać mąki z innych powodów (na przykład ze względu na Twoją dietę czy problemy trawienne) te przepisy świąteczne są dla Ciebie. To moje najlepsze jak dotąd zdrowe, bezglutenowe przepisy bożonarodzeniowe. Dołącz do mnie i też je wypróbuj!

Znajdziesz tu przepisy na słodkie, pikantne i bez-mączne posiłki świąteczne. Oczywiście nie możemy zapomnieć o niesamowitych pieczonych i niewymagających pieczenia deserach bożonarodzeniowych. W tych przepisach nie znajdziesz żadnej mąki pszennej ani rafinowanego cukru. Zastąpiłam klasyczną mąkę na przykład zmielonymi orzechami, mąką gryczaną, proszkiem proteinowym lub kakao.

Te bezglutenowe przepisy bożonarodzeniowe są bogate pod względem odżywczym, zaopatrzą Twoje ciało w wysokiej jakości energię, a także białko, błonnik i dużą ilości witamin i minerałów. Zadowolą Twoje oczy i kubki smakowe; a Twoja figura też będzie wdzięczna.

Przekonaj siebie, że możesz mieć wspaniałe Święta Bożego Narodzenia bez używania mąki.

Znaleziono 16 przepisów w kategoriach:
Święta i Boże Narodzenie
Bezglutenowe
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.