Znalezione przepisy: 18
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Zdrowe, bez-cukrowe przepisy z kokosem

Zdrowe, bez-cukrowe przepisy z kokosem

Kokos jest świetnym owocem, który jest dobrze znany nie tylko z jego wspaniałego smaku, ale też z jego korzyści zdrowotnych. Ma pozytywne działanie na trawienie, wpływa na zdrowie naszej wątroby, organu odpowiedzialnego za detoksykację organizmu, a my nie możemy zapomnieć o jego wpływie na nasz mózg i lepszą koncentrację. Wielu z nas kocha kokos sam w sobie, ale olej kokosowy lub mleko są popularne, gdy przygotowujemy nasze ulubione posiłki w bardziej sensownej wersji fit.

Kokos jest bardzo popularny dzięki unikatowemu smakowi, który staram się promować i ulepszać w swoich zdrowych przepisach. Smak kokosu jest bardzo charakterystyczny i myślę, że nie powinien być hamowany przez cukier. Dlatego też przygotowałam te zdrowe, bez-cukrowe przepisy z kokosem, abyś mógł cieszyć się z jego unikatowego smaku, bez zamartwiania się lub poczucia winy, że niszczysz swoją smukłą figurę.

Ponieważ te zdrowe przepisy z kokosem nie zawierają jednego grama dodatku cukru, ich spożycie jest odpowiednie również dla osób cierpiących na problemy zdrowotne spowodowane przez cukier. Ponadto, dlaczego powinniśmy się martwić cukrem, kiedy życie może być zdrowe i słodkie bez jego użycia. Te zdrowe, bez-cukrowe przepisy z kokosem są słodzone zazwyczaj naturalnie-owocami, a w niektórych przypadkach stewią lub ksylitolem.

Znaleziono 18 przepisów w kategoriach:
Bez cukru
Kokos
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.