Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Przepisy na przekąski low carb

Przepisy na przekąski low carb

Jeśli jesteś na diecie low carb lub keto, ujędrniasz ciało na konkurs lub lato, lub po prostu starasz się jeść zdrowo i zmniejszyć podaż węglowodanów, to moje przepisy na przekąski low carb będą pomocne. Te przepisy mają niską zawartość węglowodanów, wiele z nich jest bez glutenu i bez cukru, pamiętaj, że w przepisach o niskiej zawartości węglowodanów nie można pomijać posiłków.

Znajdziesz tu zdrowe inspiracje na przekąski i napoje do spożywania pomiędzy posiłkami, przed lunchem lub obiadem dla całej rodziny w słodkiej i pikantnej wersji. W tych przepisach na przekąski low carb będziesz używać zdrowych składników takich jak jaja, orzechy, mięso i rybę, białko w proszku, produkty mleczne, masło orzechowe, jagody, awokado i warzywa.

W większości przypadków, te przepisy są też bogate w białka i zdrowe tłuszcze. Węglowodany same w sobie nie są złe, ale jeśli jest czas na przekąskę i musisz walczyć z głodem do następnego posiłku, węglowodany mogą być problematyczne, gdyż z łatwością mogą spowodować, że będziesz jeść więcej aniżeli zaplanowałeś.

Znaleziono 22 przepisy w kategoriach:
Low Carb
Przekąski
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.