Znalezione przepisy: 16
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Według dania
Przepisy na śniadaniaPrzepisy na obiad i lunchPrzepisy na sałatkiZupyZdrowe deseryPrzekąskiSmoothies i napojeŚwięta i Boże Narodzenie
Alergeny
BezglutenoweBez-mleczneNiezawierające jajekBez dodatku orzechówNietolerancja histaminy
według składnika
CukiniaTuńczykKurczakAwokadoMasło orzechoweKokosNasiona chiaBatatWołowinaOwiesDyniaKuskusRyżTofuKomosa ryżowaŁosośJajkoWarzywa
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Niskowęglowodanowe przepisy z tuńczykiem

Niskowęglowodanowe przepisy z tuńczykiem

Tuńczyk jest idealnym składnikiem do przygotowania niskowęglowodanowych przepisów. 100 g tuńczyka zawiera dokładnie 0 g węglowodanów, więc nie mógłby mieć bardziej idealnych wartości, nawet gdybyśmy próbowali. Te zdrowe niskowęglowodanowe przepisy z tuńczykiem charakteryzują się również ich naturalną, wysoką zawartością białka i zrównoważoną ilością tłuszczu.

Jeśli lubisz tuńczyka, z pewnością będziesz smakować się tymi niskowęglowodanowymi przepisami. Nie tylko świetnie smakują i są zdrowe, ale mają też właściwości odżywcze, których inne posiłki mogą zazdrościć. Te przepisy fit będą, więc zatem pomocne, zwłaszcza dla aktywnych ludzi i wszyscy będą mam nadzieję zadowoleni z faktu, że te niskowęglowodanowe przepisy z tuńczykiem są też odpowiednie do celu utraty wagi.

Rozpieszczaj się tymi smacznymi i prostymi, niskowęglowodanowymi przepisami z turyńczykiem na śniadanie, lunch lub obiad, zaopatrzą Twoje ciało w cenne składniki odżywcze i będą promować budowę mięśni.

Znaleziono 16 przepisów w kategoriach:
Low Carb
Tuńczyk
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.