Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Przepisy na przekąski fitness ze sproszkowanym białkiem

Przepisy na przekąski fitness ze sproszkowanym białkiem

Przekąska może być uważana, jako jakikolwiek posiłek pomiędzy trzema posiłkami głównymi. Może to być przekąska przed lunchem lub obiadem, lub po prostu mały posiłek, który zjadasz przed pracą lub podczas oglądania filmu wieczorem. Jednak, nie powinniśmy zapominać o tym, że przekąski są wartościowe pod względem odżywczym i zdrowe, zaopatrując Twoje ciało w potrzebną energię.

Jeśli masz w domu mnóstwo sproszkowanego białka spróbuj użyć je nie tylko do koktajlu proteinowego, ale też, aby przygotować zdrowe przekąski z przepisów fitness, które wzmocnią Twoje ciało dobrą dawką białka. Białka sprawiają, że ta przekąską nasyci Cię na dłuższy czas, więc nie będziesz czuć się jak osoba, która chce zjeść wszystko w zasięgu ręki. Znajdziesz tu przepisy na słodkie przekąski fitness takie jak różne batony proteinowe, musy twarogowe, przystawki, ale także niesamowite naleśniki z cannoli. Wszystkie te przepisy ze sproszkowanym białkiem mogą być gotowe w kilka minut. Te przekąski fitness są idealne do ponownego uzupełniania energii i białek przed i po treningu siłowym.

Znaleziono 20 przepisów w kategoriach:
Odżywka białkowa
Przekąski
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.