Znalezione przepisy: 13
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Alergeny
BezglutenoweBez-mleczneNiezawierające jajekBez dodatku orzechówNietolerancja histaminy
według składnika
CukiniaTuńczykKurczakAwokadoMasło orzechoweKokosNasiona chiaBatatWołowinaOwiesDyniaKuskusRyżTofuKomosa ryżowaŁosośJajkoWarzywa
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Przepisy na sałatki nisko-tłuszczowe

Przepisy na sałatki nisko-tłuszczowe

Przepisy na sałatki nisko-tłuszczowe są świetne w celu utraty wagi, ale będziesz się też nimi smakował, jeśli lubisz jeść coś szybkiego i lekkiego. Pomimo tego, że tłuszcz jest potrzebny naszemu organizmowi do funkcjonowania, musisz wybierać korzystny tłuszcz w odpowiedniej ilości. Nisko-tłuszczowe sałatki pomogą Ci, jeśli starasz się stracić na wadze lub jeśli chcesz żyć zdrowo i być fit. Przepisy na te sałatki warzywne i owocowe są świetne na lunch lub też obiad. Opracowałam smaczne sałatki, które są szybkie i proste, więc ich przygotowanie nie zajmie dużo pracy lub czasu. Zapewniam Cię, że zdrowy posiłek może być smaczny i sycący w tym samym czasie-dokładnie tak jak te sałatki.

Spróbuj orzeźwiającą sałatkę ogórkowo-ananasową, która jest świetna, jako przystawka lub przekąska popołudniowa. Jeśli chcesz przygotować posiłek główny, który nasyci Cię bardziej, wypróbuj moją nietradycyjną, słodką sałatkę ziemniaczaną z fasolą, sałatkę z azjatyckim kurczakiem lub sałatkę z selerem i tuńczykiem. Wegetarianie, ale też miłośnicy mięsa znajdą swoje ulubione posiłki, wśród tych przepisów na sałatki nisko-tłuszczowe. Te proste przepisy na sałatki pomogą Ci się czuć zdrowo i będziesz o jeden krok do przodu, jeśli chodzi o Twoją wymarzoną figurę.

Znaleziono 13 przepisów w kategoriach:
Niskotłuszczowe
Przepisy na sałatki
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.