Znalezione przepisy: 13
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Wysokobiałkowe przepisy na Święta Bożego Narodzenia i inne okazje

Wysokobiałkowe przepisy na Święta Bożego Narodzenia i inne okazje

Mam dobre wieści dla wszystkich miłośników zdrowego stylu życia i fitnessu- już nie musisz więcej unikać pyszności bożonarodzeniowych! Przygotowałam dla Ciebie świetne, wysokobiałkowe przepisy fitness na Święta Bożego Narodzenia i inne okazje, po których nie będziesz mieć żadnego poczucia winy.

Polubisz przepisy na bożonarodzeniowe ciasta fitness, ciasteczka, pierniki, struclę bożonarodzeniową, kulki i inne smaczne desery. Oprócz słodkich deserów bożonarodzeniowych, znajdziesz tu też wysokobiałkowe przepisy na pikantne dania bożonarodzeniowe takie jak sałatka ziemniaczana w zdrowej wersji i zdrowe obiady z rybą. Przepisy są bardzo smaczne i proste, więc każdy początkujący w zdrowej kuchni poradzi sobie z nimi bez żadnych problemów. W porównaniu z tradycyjnymi posiłkami bożonarodzeniowymi, te świąteczne wersje fitness mają niższą zawartość tłuszczu i kalorii, a w tym samym czasie wyższą zawartość protein, błonnika, witamin i minerałów.

Nie wahaj się i spróbuj tych przepisów fitness na Boże Narodzenie jeszcze w tym roku. Jestem pewna, że pokocha je cała rodzina!

Znaleziono 13 przepisów w kategoriach:
Wysokoproteinowe
Święta i Boże Narodzenie
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.