Znalezione przepisy: 5
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Według dania
Według preferencji
Alergeny
według składnika
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Niskowęglowodanowe przepisy z cukinią

Niskowęglowodanowe przepisy z cukinią

Dzięki swoim odżywczym właściwościom cukinia jest popularnym składnikiem w posiłkach niskowęglowodanowych. 100 g zawiera tylko 17 kcal i 3 g węglowodanów, z których 1 g to błonnik. Jej smak jest neutralny, co sprawia, że jest świetnym składnikiem w różnych przepisach. Wypróbuj moje zdrowe przepisy niskowęglowodanowe z cukinią i spraw przyjemność Twoim kubkom smakowym.

W tej sekcji, znajdziesz najlepsze niskowęglowodanowe przepisy na różne okazje. Możesz smakować się niskowęglowodanową pizzą z cukinią, frittatą, makaronem z cukinii i z całą pewnością powinieneś spróbować niskowęglowodanowej lasagni, a także takiej gdzie zastąpiłam makaron plasterkami cukinii. Te przepisy z cukinii są bogate pod względem odżywczym i bogate w witaminy i minerały. Pomimo, że są niskie w węglowodany, to nasycą Cię bardzo dobrze z uwagi na to, że zawierają wystarczająco dużo białek, błonnika i zdrowych tłuszczy.

Więc jeśli szukasz kreatywnych sposobów na wykorzystanie cukinii w przepisach niskowęglowodanowych, mam dokładnie to, czego szukasz. Znajdziesz tu mnóstwo inspiracji na śniadania niskowęglowodanowe, lunch, obiad i desery z cukinią.

Znaleziono 5 przepisów w kategoriach: Low Carb, Cukinia
Znaleziono 5 przepisów w kategoriach: Low Carb, Cukinia
Pokaż wszystkie przepisy
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.()
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Pokaż wszystkie przepisy