Znalezione przepisy: 14
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
według składnika
CukiniaTuńczykKurczakAwokadoMasło orzechoweKokosNasiona chiaBatatWołowinaOwiesDyniaKuskusRyżTofuKomosa ryżowaŁosośJajkoWarzywa
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Desery low carb

Desery low carb

Moje przepisy na desery low carb przekonają Cię, że zdrowe słodycze również świetnie smakują. Cukry są potrzebne głównie dla ludzi, którzy regularnie ćwiczą, ale ważnym jest, aby obserwować ich spożycie. Węglowodany złożone, te, które trawione są dłużej są znaczące dla zdrowego stylu życia. Będziesz czuć się syty przez dłuższy czas, ponieważ energia uzyskana z węglowodanów złożonych jest uwalniana stopniowo. Jednak w diecie low carb i tego typu przepisach używamy minimalnej ilości węglowodanów, w tym tych złożonych. Te proste przepisy na desery low carb są idealne dla ludzi, którzy obserwują ich spożycie węglowodanów w diecie.

Spróbuj szybkiego ciasta proteinowego, truskawkowego musu z galaretką, pasty domowej roboty z kokosem lub zdrowego sernika proteinowego z jogurtem. Możesz smakować się deserami low carb z czystym sumieniem, nawet, gdy starasz się schudnąć lub ujędrnić swoje ciało i śledzisz Twoje wartości makro. Te przepisy cechują się niską zawartością węglowodanów i zazwyczaj wyższą zawartością tłuszczy. Zdrowe desery po prostu są częścią zróżnicowanej diety i jeśli użyjesz odpowiednich składników nie musisz z nich rezygnować na zawsze. Dołącz do mnie i poznaj urok zdrowych, łatwych i smacznych deserów low carb.

Znaleziono 14 przepisów w kategoriach:
Low Carb
Zdrowe desery
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.