Znalezione przepisy: 5
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Według dania
Według preferencji
Alergeny
według składnika
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Wysokobiałkowe przepisy z ryżem

Wysokobiałkowe przepisy z ryżem

Potrzebujesz nowych pomysłów na zdrowe wysokobiałkowe przepisy z ryżem? W takim razie nie musisz ich już więcej szukać. Sprawdź moje proste przepisy z ryżem, które są nie tylko smaczne, ale też wartościowe pod względem odżywczym i bogate w białka**. Każdy z moich posiłków zawiera przynajmniej 20 g białka na porcję.

W tych przepisach fitness z ryżem bogate źródło białka jest zwykle reprezentowane przez mięso (kurczak lub wołowina), tuńczyka, rośliny strączkowe, tofu, jajka, białko w proszku lub ser. Znajdziesz też przepisy z i bez mięsa, które są odpowiednie dla aktywnych ludzi, jak i dla miłośników zdrowego jedzenia fit.

W większości przepisów, użyłam tylko kila składników i są też łatwe w przygotowaniu, więc często będziesz potrzebował jedynie jednego garnka. Mam dla Ciebie mnóstwo inspiracji na wysokoproteinowe lunche fit z ryżem, obiady i desery. Spójrz na nie i wypróbuj je już dziś.

Znaleziono 5 przepisów w kategoriach: Wysokoproteinowe, Ryż
Znaleziono 5 przepisów w kategoriach: Wysokoproteinowe, Ryż
Pokaż wszystkie przepisy
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.()
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Pokaż wszystkie przepisy