Znalezione przepisy: 14
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Przepisy z proszkiem białkowym i płatkami owsianymi

Przepisy z proszkiem białkowym i płatkami owsianymi

Przepisy związane z białkiem w proszku i płatkami owsianymi należą do moich ulubionych, głównie, dlatego, że mają doskonałe wartości odżywcze i jednocześnie smakują niesamowicie dobrze. Używając tych dwóch składników możesz przygotować szeroki wachlarz niesamowitych przepisów. Wszystkie te przepisy fitness są bardzo proste i każdy może sobie z nimi poradzić.

Łącząc płatki owsiane bogate w węglowodany złożone i błonnik z białkiem w proszku, który składa się prawie wyłącznie z białek, możemy stworzyć smaczne i ** zbilansowane pod względem odżywczym posiłki** oraz desery, które nasycą Cię przez długi czas i nie będziesz miał poczucia winy po ich zjedzeniu.

Przepisy zrobione z tych składników fit nie dotyczą tylko płatków owsianych i innych przepisów na śniadanie. Znajdziesz tu też smaczne przepisy na pieczone i niewymagające pieczenia desery, różne kulki, batony proteinowe z płatkami owsianymi, serniki, muffiny, naleśniki i ciasta urodzinowe. Te przepisy z proszkiem białkowym i płatkami owsianymi mają wysoką zawartość białka i zwykle jestem dumna z ich niższej zawartości węglowodanów i tłuszczu. Niektóre z nich są odpowiednie w podróży, a także po treningu, jako przekąska białkowa.

Znaleziono 14 przepisów w kategoriach:
Odżywka białkowa
Owies
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.