Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Zdrowe przepisy na obiad i lunch z ryżem

Zdrowe przepisy na obiad i lunch z ryżem

Istnieje ważny powód, dla którego opracowałam te zdrowe przepisy na obiad i lunch z ryżem. Ryż jest najczęściej używany jako przystawka, ale może być też częścią zdrowego obiadu czy lunchu. Dzięki temu, że zawiera węglowodany złożone zapewni Ci energię na dłuższy czas-z minimalną ilością tłuszczu. Ponadto, zawiera witaminy z grupy B, magnez, mangan i selen. Mimo że ryż zalicza się do zboża, nie zawiera glutenu, dlatego też jest idealnym składnikiem na przepisy bezglutenowe. Jeśli lubisz spożywać ryż w każdej postaci, pamiętaj o moich zdrowych przepisach z ryżem i z pewnością wypróbuj jeden z nich.

Proste przepisy na lunch z ryżem, które są gotowe w zaledwie kilka minut to pyszne risotto z tofu, ryż czosnkowo-grzybowy z groszkiem, ryż z brokułami lub risotto z buraczkami i kozim serem, które dosłownie uwielbiam. Jak widzisz, jest wiele różnych możliwości użycia ryży w przepisach i jest on idealnym składnikiem dla wegan, wegetarian ale też na posiłki mięsne, co więcej, jest wiele rodzajów ryżu takich jak arborio, który jest idealny do włoskiego risotto, ryż basmati lub jaśminowy nadający się do egzotycznych przepisów z Indii i Chin. Ja używam głównie ryżu brązowego lub dzikiego- oba rodzaje są bogate w błonnik i mikroelementy. Mam nadzieję, że zakochasz się w ryżu, dzięki moim przepisom.

Znaleziono 13 przepisów w kategoriach:
Przepisy na obiad i lunch
Ryż
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.