Znalezione przepisy: 1
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Według dania
Według preferencji
Alergeny
według składnika
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Wysoko-białkowe przepisy z łososiem

Wysoko-białkowe przepisy z łososiem

Dlaczego nie miałbyś pokochać dobrych przepisów fitness z łososiem? Łosoś jest świetny, zdrowa ryba, bogata również w kwasy tłuszczowe omega 3, jak i białka. Jeśli połączysz łososia z odpowiednimi składnikami, z łatwością możesz przygotować zdrowy i bogaty pod względem odżywczym posiłek fitness* z wysoką zawartością białka.

Możemy użyć łososia do przygotowania smacznych posiłków głównych, sałatek i przekąsek. 1 porcja łososia (85 g) może z łatwością pomóc w dostarczeniu około połowy zalecanego dziennego spożycia białka, które wynosi 56 g dla mężczyzn i 46 g dla kobiet. W ten sposób łosoś może z łatwością zastąpić wołowinę lub kurczaka i być głównym źródłem białka w Twoim planie dietetycznym. Jest łatwo trawiony i jest świetnym źródłem witamin i minerałów. Ja głównie lubię używać świeżego łososia, ale możesz też użyć mrożonego łososia, ale być ostrożny, jeśli chodzi o jego pochodzenie i jakość.

Wszystkie te wysokobiałkowe przepisy z łososiemproste w przygotowaniu, zawierają wysoką ilość białka, które jest niezbędne do budowania masy mięśniowej i są bardzo smaczne. Który przepis spróbujesz, jako pierwszy?

Znaleziono 1 przepis w kategoriach: Wysokoproteinowe, Łosoś
Znaleziono 1 przepis w kategoriach: Wysokoproteinowe, Łosoś
Pokaż wszystkie przepisy
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.()
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.