Znalezione przepisy: 9
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Według preferencji
Bez cukruWysokoproteinoweBogate w błonnikLow CarbNiskokaloryczneNiskotłuszczowePrzepisy wegetariańskieWeganizmOdżywka białkowa
Alergeny
BezglutenoweBez-mleczneNiezawierające jajekBez dodatku orzechówNietolerancja histaminy
według składnika
CukiniaTuńczykKurczakAwokadoMasło orzechoweKokosNasiona chiaBatatWołowinaOwiesDyniaKuskusRyżTofuKomosa ryżowaŁosośJajkoWarzywa
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Wysoko-białkowe przepisy z łososiem

Wysoko-białkowe przepisy z łososiem

Dlaczego nie miałbyś pokochać dobrych przepisów fitness z łososiem? Łosoś jest świetny, zdrowa ryba, bogata również w kwasy tłuszczowe omega 3, jak i białka. Jeśli połączysz łososia z odpowiednimi składnikami, z łatwością możesz przygotować zdrowy i bogaty pod względem odżywczym *posiłek fitness** z wysoką zawartością białka.

Możemy użyć łososia do przygotowania smacznych posiłków głównych, sałatek i przekąsek. 1 porcja łososia (85 g) może z łatwością pomóc w dostarczeniu około połowy zalecanego dziennego spożycia białka, które wynosi 56 g dla mężczyzn i 46 g dla kobiet. W ten sposób łosoś może z łatwością zastąpić wołowinę lub kurczaka i być głównym źródłem białka w Twoim planie dietetycznym. Jest łatwo trawiony i jest świetnym źródłem witamin i minerałów. Ja głównie lubię używać świeżego łososia, ale możesz też użyć mrożonego łososia, ale być ostrożny, jeśli chodzi o jego pochodzenie i jakość.

Wszystkie te wysokobiałkowe przepisy z łososiemproste w przygotowaniu, zawierają wysoką ilość białka, które jest niezbędne do budowania masy mięśniowej i są bardzo smaczne. Który przepis spróbujesz, jako pierwszy?

Znaleziono 9 przepisów w kategoriach:
Wysokoproteinowe
Łosoś
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.