Znalezione przepisy: 7
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Według dania
Przepisy na śniadaniaPrzepisy na obiad i lunchPrzepisy na sałatkiZupyZdrowe deseryPrzekąskiSmoothies i napojeŚwięta i Boże Narodzenie
według składnika
CukiniaKurczakWołowinaTuńczykAwokadoMasło orzechoweNasiona chiaKokosOwiesBatatDyniaRyżKomosa ryżowaŁosośTofuKuskusJajkoWarzywa
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Przepisy na zdrowe zupy

Przepisy na zdrowe zupy

Przepisy na zdrowe zupy mogę mieć nieograniczoną liczbę wersji, bez względu na to czy jest to rosół, kremowa zupa czy zupa na zimno. Warzywa, mięso, rośliny strączkowe- wszystkie te składniki mogą być częścią smacznej i zdrowej zupy i częścią Twojego zdrowego menu. Pomimo tego, że mamy do czynienia z płynnym posiłkiem, zupa może bardzo wysoce Cię nasycić i dostarczyć Twojemu organizmowi potrzebnych składników odżywczych. Możesz też jeść smaczne zupy bez jakichkolwiek zmartwień o utratę wagi, gwarantują Ci to te przepisy fit. Zupa grochowa, zupa z soczewicy czy zupa fasolowa są świetnym źródłem błonnika i aminokwasów.

Szybkie i zdrowe zupy mogą być częścią Twojego lunchu, przystawką, a niektóre gęste zupy są dobre też jako posiłek główny. Tutaj znajdziesz przepisy na kremowe zupy, w tym też zupę, która jest niezwykle popularna-zupa dyniowa z Hokkaido. Gorąca zupa rozgrzeje Cię, a jeśli będziesz serwować ją jako przystawkę, to będziesz czuł się syty dużo dłużej. Ponadto zupa wesprze zasoby wody potrzebne Twojemu organizmowi.

Wypróbuj moje przepisy na zdrowe i smaczne zupy.

Znaleziono 7 przepisów w kategoriach: Zupy
Znaleziono 7 przepisów w kategoriach: Zupy
Pokaż wszystkie przepisy
Pull down to refresh
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.()
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Pokaż wszystkie przepisy