Znalezione przepisy: 7
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Według dania
Przepisy na śniadaniaPrzepisy na obiad i lunchPrzepisy na sałatkiZupyZdrowe deseryPrzekąskiSmoothies i napojeŚwięta i Boże Narodzenie
Alergeny
BezglutenoweBez-mleczneNiezawierające jajekBez dodatku orzechówNietolerancja histaminy
według składnika
CukiniaTuńczykKurczakAwokadoMasło orzechoweKokosNasiona chiaBatatWołowinaOwiesDyniaKuskusRyżTofuKomosa ryżowaŁosośJajkoWarzywa
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Bez-cukrowe koktajle i napoje

Bez-cukrowe koktajle i napoje

Czasami jestem zaskoczona, gdy widzę niektórych ludzi dodających cukier do ich koktajli. Widziałam także w restauracjach, w których dodawali cukier do koktajli, aby ich klienci bardziej cieszyli się smakiem ich zdrowych napojów. Jednak główną zaletą koktajli jest to, że są zdrowe i eksplodują witaminami**, a nie są tylko słodkimi napojami.

I to właśnie jedna z przyczyn, dlaczego powinieneś znaleźć sposób na to, aby przygotowywać zdrowe, bez cukrowe koktajle, aby były smaczne dzięki odpowiedniej kombinacji owoców i warzyw.

Przepisy na bez-cukrowe koktajle nie są wcale trudne. Po prostu musisz próbować łączyć składniki, dopóki nie znajdziesz odpowiedniej proporcji składników. Dojrzałość owoców jest również ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy robieniu smoothie. Oprócz koktajli, możesz też użyć owoców do przygotowania różnych smacznych lemoniad bez cukru na lato.

Jeśli szukasz zdrowego i orzeźwiającego napoju na lato lub koktajlu wypełnionego pożywnymi składnikami, wierzę, że znajdziesz to, czego szukasz. Wypróbuj moje proste, bez-cukrowe koktajle i przepisy na lemoniadę.

Znaleziono 7 przepisów w kategoriach:
Bez cukru
Smoothies i napoje
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.