Znalezione przepisy: 5
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Według dania
Przepisy na śniadaniaPrzepisy na obiad i lunchPrzepisy na sałatkiZupyZdrowe deseryPrzekąskiSmoothies i napojeŚwięta i Boże Narodzenie
według składnika
CukiniaTuńczykKurczakAwokadoMasło orzechoweKokosNasiona chiaBatatWołowinaOwiesDyniaKuskusRyżTofuKomosa ryżowaŁosośJajkoWarzywa
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Niskokaloryczne przepisy z masłem orzechowym

Niskokaloryczne przepisy z masłem orzechowym

Masło orzechowe jest smakołykiem popularnym zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Być może każdy zna popularne kanapki z masłem orzechowym wymienianie niemal w każdym programie telewizyjnych. Możemy jednak też cieszyć się wysokiej jakości masłem orzechowym, na przykład w tych smacznych przepisach dietetycznych. Pomimo faktu, że masło orzechowe jest bogate w tłuszcze i kalorie, jeśli połączymy je z odpowiednimi składnikami i w odpowiedniej proporcji, możemy przygotować smaczne niskokaloryczne przepisy z masłem orzechowym.

Orzeszki ziemne zawarte w wysokiej jakości maśle orzechowym mają wiele zalet zdrowotnych:

-- zmniejszają ryzyko chorób sercowo-naczyniowych i pomagają w ich leczeniu

  • zmniejszają poziom szkodliwego cholesterolu LDL we krwi
  • są źródłem przeciwutleniaczy, które zwalczają stres oksydacyjny w organizmie, który spowalnia starzenie się organizmu
  • są źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych

Używając smacznego masła orzechowego, stworzyłam te niskokaloryczne przepisy, które zadowolą każdego, kto obserwuje ilość kalorii zawartych w żywności. Niskokaloryczne przepisy z masłem orzechowymproste, smaczne, a dzięki wysokiej jakości masła orzechowego są również bogate w składniki odżywcze. Wybierając masło orzechowe, należy zainwestować w produkt zawierający wysokiej jakości orzeszki ziemne bio i takie, które jest bez dodatku cukru lub oleju palmowego.

Znaleziono 5 przepisów w kategoriach:
Niskokaloryczne
Masło orzechowe
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.