Znalezione przepisy: 1
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Według dania
Według preferencji
Alergeny
według składnika
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Nisko-tłuszczowe przepisy z kuskusem

Nisko-tłuszczowe przepisy z kuskusem

Kuskus to zmiażdżona semolina z pszenicy durum, która ma wszechstronne zastosowanie w naszych kuchniach. Wykonany jest z jednego z rodzajów pszenicy zwanej kaszą manną. Kuskus jest popularny głównie w Afryce Północnej, skąd pochodzi wiele ciekawych przepisów na jego przygotowanie i wykorzystanie. Kuskus jest bardzo łatwy w przygotowaniu, możesz użyć go na wiele sposobów i pomaga nam w stworzeniu wielu smacznych i bogatych pod względem odżywczym przepisów, które mają też niską zawartość tłuszczu.

Głównym celem moich przepisów jest przygotowanie łatwych i zdrowych posiłków, z którymi mogą poradzić sobie zarówno początkujący, jak i doświadczeni kucharze. A te niskokaloryczne przepisy z kuskusem nie są wyjątkiem. Skupiłam się na niskokalorycznych przepisach z kuskusem, które mogą przynieść nowy dotyk do Twojej kuchni. Mimo że tłuszcze w rozsądnej ilości są zdrowe i pomagają naszym komórkom regenerować się, w dzisiejszych czasach konsumujemy ich zbyt dużo. Nie ma, więc się, co dziwić, że odsetek chorób sercowo-naczyniowych wciąż rośnie. Jeśli szukasz zdrowej zmiany dla Twojego menu, wypróbuj moje niskokaloryczne przepisy z kuskusem.

Znaleziono 1 przepis w kategoriach: Niskotłuszczowe, Kuskus
Znaleziono 1 przepis w kategoriach: Niskotłuszczowe, Kuskus
Pokaż wszystkie przepisy
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.()
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.