Znalezione przepisy: 1
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Według dania
Według preferencji
Alergeny
według składnika
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Niskokaloryczne przepisy z kuskusem na utratę wagi

Niskokaloryczne przepisy z kuskusem na utratę wagi

Kuskus to smaczny makaron pszenny przetworzony na małe kulki. Jest łatwy i szybki w przygotowaniu i możesz go użyć do zrobienia szerokiej gamy posiłków-słodkich lub pikantnych. Może być też użyty w różnego rodzaju przepisach fit. Wypróbuj te proste niskokaloryczne przepisy z kuskusem na utratę wagi i odkryj ich ukryty urok.

Kuskus można łatwo połączyć na przykład z warzywami, fasolą lub chudym mięsem jak kurczak czy tuńczyk i dlatego można go użyć do zrobienia interesujących, ale jednocześnie niskokalorycznych posiłków. Te posiłki z kuskusem charakteryzują się ich niską zawartością kalorii, ale nie martw się, pomimo ich niskiej zawartości kalorycznej nasycą Cię na kilka godzin. W przepisach rekomenduję użycie kuskusu z pełnego ziarna pszenicy, który zawiera więcej białka, błonnika i minerałów w porównaniu do kuskusu białego.1/3 szklanki suchego kuskusu równa się 1 filiżance gotowego kuskusu po ugotowaniu.

Smakuj się tymi zdrowymi, niskokalorycznymi przepisami z kuskusem. Jestem pewna, że nie jest to ostatni raz, kiedy je przygotowujesz.

Znaleziono 1 przepis w kategoriach: Niskokaloryczne, Kuskus
Znaleziono 1 przepis w kategoriach: Niskokaloryczne, Kuskus
Pokaż wszystkie przepisy
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.()
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.