Znalezione przepisy: 2
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Według dania
Przepisy na śniadaniaPrzepisy na obiad i lunchPrzepisy na sałatkiZupyZdrowe deseryPrzekąskiSmoothies i napojeŚwięta i Boże Narodzenie
według składnika
CukiniaTuńczykKurczakAwokadoMasło orzechoweKokosNasiona chiaBatatWołowinaOwiesDyniaKuskusRyżTofuKomosa ryżowaŁosośJajkoWarzywa
Fit czarodziejka
Obserwuj mnie
Przepisy z masłem orzechowym i proszkiem białkowym

Przepisy z masłem orzechowym i proszkiem białkowym

Przepisy fitness są dzisiaj świetnym sposobem, aby móc zachować równowagę i nadal dostarczać naszemu organizmowi odpowiednich składników odżywczych po długich i ciężkich treningach. Podczas ćwiczeń służących utracie wagi Twoje ciało potrzebuje znacznie większego spożycia składników odżywczych-zarówno makroelementów, jak i mikroelementów. Makroskładniki obejmują węglowodany, tłuszcze i białka. Mikroskładniki odżywcze to witaminy i minerały potrzebne organizmowi w niższych stężeniach, ale są również niezbędne. Pomimo faktu, że posiłki fitness są robione ze zdrowych składników, znajdziesz interesujące i pyszne inspiracje na mojej stronie zawierającej przepisy z masłem orzechowym i proszkiem białkowym.

W moich przepisach, proszek białkowy dostarczy organizmowi potrzebnych białek, które później zostaną wykorzystane do zbudowania silnych mięśni, ponadto masło orzechowe jest doskonałym źródłem przeciwutleniaczy, nienasyconych kwasów tłuszczowych, błonnika i minerałów. To połączenie dwóch składników bogatych pod względem odżywczym pomoże nam przygotować różne posiłki i desery.

W wielu przypadkach moje przepisy zawierają owoce, które dostarczą Twojemu organizmowi witamin i często całkowicie zastąpią cukier. Przepisy z masłem orzechowym i proszkiem białkowym są świetnym zamiennikiem standardowych, słodkich deserów pełnych cukru, mam nadzieję, że odnajdziesz tu Twoje ulubione przepisy.

Znaleziono 2 przepisy w kategoriach:
Odżywka białkowa
Masło orzechowe
 
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj filtr po lewej stronie ekranu.
Koniec listy. Aby zobaczyć więcej przepisów, zaktualizuj swoje kryteria, wybierając ikonę filtra w lewym górnym rogu ekranu.